Trädgårdsurnor

165230

TRÄDGÅRDSURNOR, 3 st., 1800-talets andra hälft/sekelskiftet 1900, gjutjärn, höjd 36 cm, diameter 57 cm
PROVENIENS: Wij gård, Östergötland

Diverse

Trädgårdsurnor

Budhistorik (15 bud)
601233
5 000
600981
4 800
601230
4 600
600981
4 400
601186
4 200

Slutpris SEK:
5 000
455 EUR, 525 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.