Trädgårdsurnor

165230

TRÄDGÅRDSURNOR, 3 st., 1800-talets andra hälft/sekelskiftet 1900, gjutjärn, höjd 36 cm, diameter 57 cm
PROVENIENS: Wij gård, Östergötland

Diverse

Trädgårdsurnor

Budhistorik (15 bud)
601233
5 000
600981
4 800
601230
4 600
600981
4 400
601186
4 200

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer