Reinhold Ljunggren litografi

165229

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Gustav VI Adolf", 1972, signerad R Ljunggren samt Gustav Adolf, 51/350, färglitografi, 44,5x35 cm

Konst

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (20 bud)
606828
606831
606828
1 600
606826
606826
1 400

Slutpris SEK:
207 EUR, 249 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.