Reinhold Ljunggren litografi

165229

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Gustav VI Adolf", 1972, signerad R Ljunggren samt Gustav Adolf, 51/350, färglitografi, 44,5x35 cm

Konst

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (20 bud)
606828
606831
606828
1 600
606826
606826
1 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer