Reinhold Ljunggren litografier

165228

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Över isen", 1959 resp "Vinterdag i Trosa", 1955, signerade R. Ljunggren 181/260, PT, färglitografier 29,5x51 resp 24,5x34 cm

Budhistorik (10 bud)
606669
603407
606666
603407
850
606665

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.