Reinhold Ljunggren litografi

165227

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinter Östra Långgatan", 1961, signerad R. Ljunggren 258/260, färglitografi, 29,5x51 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (13 bud)
606800
606801
606800
750
606270
700
606798
700

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.