Reinhold Ljunggren litografi

165227

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinter Östra Långgatan", 1961, signerad R. Ljunggren 258/260, färglitografi, 29,5x51 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (13 bud)
606800
606801
606800
750
606270
700
606798
700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer