Reinhold Ljunggren litografi

165225

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Lindarna vid ån, Trosa", 1963, signerad R. Ljunggren PT, litografi, 56x42,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (9 bud)
598054
750
605722
700
598054
650
602857
600
598054
500

Slutpris SEK:
750
68 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.