Reinhold Ljunggren litografi

165219

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Augustikväll, Trosa", 1968, signerad R. Ljunggren 242/250, färglitografi, 32x42 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (24 bud)
606772
3 600
606712
3 400
606771
3 400
606712
3 200
606770

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.