Reinhold Ljunggren litografi

165219

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Augustikväll, Trosa", 1968, signerad R. Ljunggren 242/250, färglitografi, 32x42 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (24 bud)
606772
3 600
606712
3 400
606771
3 400
606712
3 200
606770

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer