Reinhold Ljunggren litografi

165216

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Det gamla hotellet, Värnamo", 1980, signerad R. Ljunggren 213/310, färglitografi, 25,5x35,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (3 bud)

600394
500
606767
500
600394

Slutpris SEK:
500
45 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.