Reinhold Ljunggren litografi

165216

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Det gamla hotellet, Värnamo", 1980, signerad R. Ljunggren 213/310, färglitografi, 25,5x35,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (3 bud)

600394
500
606767
500
600394

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer