Reinhold Ljunggren litografi

165215

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Salems kyrka", 1972, signerad R.Ljunggren 91/350, färglitografi, 30x44 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (2 bud)

604059
599450

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.