Reinhold Ljunggren litografi

165212

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Trosaån", 1990, signerad R. Ljunggren PT, färglitografi, 27x37,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (10 bud)
602609
950
600551
900
601178
900
600551
850
601177

Slutpris SEK:
950
89 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.