Reinhold Ljunggren litografi

165209

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Snösmältning", 1984, signerad R. Ljunggren PT, färglitografi, 35x50 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (16 bud)
606490
606541
950
606490
900
606540
850
606490

Slutpris SEK:
94 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.