Reinhold Ljunggren litografi

165200

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinterutsikt från mitt fönster", 1984, signerad R. Ljunggren PT, färglitografi, 33x50 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (16 bud)
606719
1 300
606675
606630
606674
606630
850

Slutpris SEK:
1 300
122 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.