Reinhold Ljunggren litografi

165198

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Torget om sommaren", 1956, signerad R.Ljunggren 69/360, litografi, 31x54 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (10 bud)
606699
3 200
606697
606697
2 400
606483
606696

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.