Reinhold Ljunggren litografi

165195

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Blidösund med utsikt mot Nationalmuseum", 1981, signerad R. Ljunggren,195/360, färglitografi, 35x52 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (15 bud)
606690
1 600
604857
604857
1 400
603629
1 300
601031

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.