Lennart Sand litografier

165094

SAND, Lennart (född 1946): (3) Hare och fåglar, signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek 52x61, 63x46 samt en fågelbild med innermått 34x50 cm

Lennart Sand litografier

Budhistorik (11 bud)
589700
588489
950
588489
850
589636
588489
750

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer