Lennart Sand litografier

165094

SAND, Lennart (född 1946): (3) Hare och fåglar, signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek 52x61, 63x46 samt en fågelbild med innermått 34x50 cm

Lennart Sand litografier

Budhistorik (11 bud)
589700
588489
950
588489
850
589636
588489
750

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.