KA Pehrson litografi

165088

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor och djur, signerad KA Pehrson,358/385, färglitografi, 27x35 cm; oramad

KA Pehrson litografi
Budhistorik (6 bud)
589208
550
589709
500
589208
450
589703
589208

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.