Piotr Petrovich Fedorovich Sokolov akvarell

165040

PIOTR PETROVICH FEDOROVICH SOKOLOV (1821-1899): Jägare med sina Borzoi hundar, signerad och daterad med initial -83, akvarell, 38x29,5 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (23 bud)
594407
22 000
594396
21 000
594400
20 000
594396
19 500
594395
19 000

Slutpris SEK:
22 000
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer