Carl Otto Hultén akryl

165038

HULTÉN, Carl Otto (född 1916): Utan titel, signerad och daterad CO Hultén -88, akryl pĺ duk, 65x81,5 cm

Konst, Mĺleri

Carl Otto Hultén akryl

Budhistorik (8 bud)
593846
7 200
593845
6 400
591565
590578
3 200
590327

Slutpris SEK:
7 200
678 EUR, 815 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.