Hopfällbara pallar

165037

PALLAR, 3 st, hopfällbara
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Slitage

Hopfällbara pallar

Budhistorik (27 bud)
609236
3 600
609232
3 400
609206
3 200
609217
609206
2 800

Slutpris SEK:
3 600
339 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.