Armlänsstol och pall

165030

ARMLÄNSSTOL, bok, etikettmärkt Duxello, PALL, alm
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Slitage

Armlänsstol och pall

Budhistorik (14 bud)
608857
2 800
608929
2 600
608857
2 400
608817
608817
1 900

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.