Armlänsstol och pall

165030

ARMLÄNSSTOL, bok, etikettmärkt Duxello, PALL, alm
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Slitage

Armlänsstol och pall

Budhistorik (14 bud)
608857
2 800
608929
2 600
608857
2 400
608817
608817
1 900

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer