Karmstol

165029

KARMSTOL, 1950-tal, teak, etikettmärkt Ysbergs möbler mattor gardiner
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Slitage

Karmstol

Budhistorik (24 bud)
608254
608274
608254
3 800
608259
3 600
608254
3 400

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.