Karmstol Nordiska Kompaniet

165027

KARMSTOL, alm och björk, skyltmärkt NK verkstäder
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Slitage

Karmstol Nordiska Kompaniet

Budhistorik (10 bud)
608936
608612
950
608934
900
608612
608202
750

Slutpris SEK:
94 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.