Byråer Nordiska Kompaniet

165025

BYRÅER, 1 par, alm, stämpelmärkta NK, höjd 74, 95x46 cm
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Bruksslitage, nycklar saknas

Byråer Nordiska Kompaniet

Budhistorik (11 bud)
608607
608605
3 600
608420
608188
2 600
608187
2 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer