Tylösandsgrillen

165020

TRÄDGÅRDSGRILL, "Tylösandsgrillen", 1980-tal, elektrifierad, höjd 71, 80x41 cm, medföljer "Bordskocken", elplatta i obruten originalförpackning
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Liten plåtskada på huven

Ändringar/tillägg
Grillen oanvänd

Tylösandsgrillen

Budhistorik (20 bud)
608824
608822
1 400
608811
1 300
608815
1 300
608811

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer