Verandamöbel i rotting

165015

VERANDAMÖBEL, i rotting, betående av; soffa, bord med glasskiva, 2 fåtöljer, soffans längd 184 cm
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Slitage OBS! Fuktskadade kuddar medföljer

Verandamöbel i rotting

Budhistorik (45 bud)
608920
9 200
608917
9 000
608918
9 000
608917
8 200
608915
8 000

Slutpris SEK:
9 200
836 EUR, 966 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.