Verandamöbel i rotting

165015

VERANDAMÖBEL, i rotting, betående av; soffa, bord med glasskiva, 2 fåtöljer, soffans längd 184 cm
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Slitage OBS! Fuktskadade kuddar medföljer

Verandamöbel i rotting

Budhistorik (45 bud)
608920
9 200
608917
9 000
608918
9 000
608917
8 200
608915
8 000

Slutpris SEK:
9 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer