Bokhylla Nordiska Kompaniet

165014

BOKHYLLA, 2-delad i teak, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, stämpel 1954, höjd 180, 106x49 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Smärre skador och torrsprickor

Bokhylla Nordiska Kompaniet

Budhistorik (12 bud)
608657
608401
2 800
608654
2 600
608401
2 400
608398

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.