Bokhylla Nordiska Kompaniet

165014

BOKHYLLA, 2-delad i teak, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, stämpel 1954, höjd 180, 106x49 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Smärre skador och torrsprickor

Bokhylla Nordiska Kompaniet

Budhistorik (12 bud)
608657
608401
2 800
608654
2 600
608401
2 400
608398

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer