Britt Lundbohm Reutersvärd blandteknik

164944

LUNDBOHM REUTERSVÄRD, Britt (1917-2001): "Rosa barriär", signerad och daterad Britt Lundbohm Reutersvärd sep 1961, blandteknik på pannå, 61x80 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (24 bud)
594349
6 000
594203
5 800
589380
5 600
594202
5 600
589380
5 400

Slutpris SEK:
6 000
565 EUR, 679 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.