Britt Lundbohm Reutersvärd blandteknik

164944

LUNDBOHM REUTERSVÄRD, Britt (1917-2001): "Rosa barriär", signerad och daterad Britt Lundbohm Reutersvärd sep 1961, blandteknik på pannå, 61x80 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (24 bud)
594349
6 000
594203
5 800
589380
5 600
594202
5 600
589380
5 400

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer