Sockerskål gräddkanna i silver Birmingham

164900

SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, Birmingham, fornordisk dekor, totalvikt ca 219 g

Skador och bucklor

Silver

Budhistorik (4 bud)

593670
592632
592396
587994

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.