Socker skål i silver London 1800-tal

164899

SOCKERSKÅL, silver, London 1800-tal, invändigt med förgyllning, fyra kulfötter, vikt ca 275 g

Med inristat personnummer i botten

Silver

Budhistorik (3 bud)

593669
1 300
587528
587527

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.