Semiantik gallerimatta

164862

ORIENTMATTA, galleri, semiantik, ca 550x104 cm

lagningar, skador

Mattor/Textilier

Semiantik gallerimatta

Budhistorik (23 bud)
590975
590967
2 800
590856
2 600
590836
2 400
590501

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.