Gustaf Rydberg oljemålning

164855

RYDBERG, Gustaf (1835-1933): "Sommarlandskap", monsignerad och daterad G. R. 1890, olja på duk, 23x34 cm

Konst, Måleri

Gustaf Rydberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
594189
9 000
593910
8 800
593910
8 400
594188
8 200
593910
6 400

Slutpris SEK:
9 000
848 EUR, 1 019 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.