Semiantik Bochara

164853

ORIENTMATTA, Bochara, semiantik, ca 346x220 cm

lagningar, skador

Mattor/Textilier

Semiantik Bochara

Budhistorik (15 bud)
590965
3 400
590963
3 200
590958
590961
590958
2 800

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.