Plansch över Åland

164703

ÅLAND. O. W. Brierly -Needham, J. The Aland islands. London, Day & Son Lithrs, 1855. Kolorerad litografi, ca 29x45 cm

Lagningar i marginalen, ngt fläckad

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Konst, Grafik

Plansch över Åland
Budhistorik (13 bud)
589649
589347
1 900
589347
1 700
588932
1 600
586808

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer