Ikon Ryssland 1800-tal

164689

IKON, Ryssland, 1800-tal, Jesus Pantokrator, 35x31 cm

Skador

Konst, Måleri, Diverse

Ikon Ryssland 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
593933
1 600
593930
593641
1 400
593430
1 300
592748

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.