Ikon Ryssland 1800-tal

164689

IKON, Ryssland, 1800-tal, Jesus Pantokrator, 35x31 cm

Skador

Konst, Måleri, Diverse

Ikon Ryssland 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
593933
1 600
593930
593641
1 400
593430
1 300
592748

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer