Lennart Rodhe oljemålning

164687

RODHE, Lennart (1916-2005): Stilleben, signerad och daterad med dedikation "Till Sven Dahlin av vännen Lennart Rodhe 1935", olja på duk, 22x27 cm

Konst, Måleri

Lennart Rodhe oljemålning

Budhistorik (22 bud)
592868
2 400
592838
592789
592837
592789
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.