Lennart Rodhe oljemålning

164687

RODHE, Lennart (1916-2005): Stilleben, signerad och daterad med dedikation "Till Sven Dahlin av vännen Lennart Rodhe 1935", olja på duk, 22x27 cm

Konst, Måleri

Lennart Rodhe oljemålning

Budhistorik (22 bud)
592868
2 400
592838
592789
592837
592789
1 900

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer