Spelbord i morisk stil

164669

SPELBORD,1900-tal, morisk stil, med dekor av inläggningar, höjd 70, 60x30 cm

Skador

Spelbord i morisk stil

Budhistorik (29 bud)
593884
593878
3 800
593862
3 600
593877
3 600
593862
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.