Uno Vallman oljemålning

164661

VALLMAN, Uno (1913-2004): "Äppelplockaren", signerad och daterad Uno Vallman 1951, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Måleri

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
593909
593847
587255
587254
850
587214
550

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.