Georg Lodström oljemålning

164660

LODSTRÖM, Georg (1915-1972): "Äppelblom", signerad Lodström 64?, olja på pannå, 34x43 cm

Konst, Måleri

Georg Lodström oljemålning

Budhistorik (10 bud)
590268
590172
590172
850
590023
590023
700

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.