Robert Högfeldt oljemålning

164636

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): I trädgården, signerad R. Högfeldt, olja på pannå, 32x40 cm

Konst, Måleri

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (12 bud)
589409
589491
950
589409
900
589489
850
589409

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.