David Teniers efterföljare olja på pannå

164588

TENIERS, David II (omkring 1800), hans efterföljare, flamländsk skola: I skomakarens ateljé, olja på pannå, 32,5x27 cm
PROVENIENS: Teaterdirektören Anders Sandrew, Stockholm

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
610433
7 000
609075
6 000
609073
609069
608171
750

Slutpris SEK:
7 000
684 EUR, 800 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.