Carlo Dolci hans art Hieronymus

164244

SANKT HIERONYMUS, efter Carlo Dolci, olja på duk, 18x23 cm, i rikt snidad och förgylld ram

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
593759
2 400
593757
593720
593756
593720
1 900

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.