Christo färgoffset

164059

CHRISTO (USA, född 1935): "The Umbrellas" (Japan and USA 1984-91): Ibaraki Japan Site, 1991, signerad Christo, färgoffset, 64x95 cm; oramad

smärre kantskador

Christo färgoffset

Budhistorik (6 bud)
593811
593796
590877
590875
750
587935
700

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.