Christo färgoffset

164052

CHRISTO (USA, född 1935): "Wrapped Coast", Little Bay Australia, 1969, signerad Christo, offset, 62x98 cm; oramad

smärre kantskador, hanteringsveck

Christo färgoffset

Budhistorik (10 bud)
592425
1 800
594142
1 700
592425
1 600
594136
592425
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.