Olle Baertling färgserigrafi

163897

BAERTLING, Olle (1911-1981): Ur "Angles of Baertling", signerad, daterad och numrerad Baertling 1951-68, 172/300, färgserigrafi, 19x25 cm

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (15 bud)
600193
600189
2 800
599348
2 600
597778
2 400
593587

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.