Olle Baertling färgserigrafi

163894

BAERTLING, Olle (1911-1981): Ur "Angles of Baertling, signerad, daterad och numrerad Baertling,1950-68, 193/300, färgserigrafi, 17x26 cm

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (13 bud)
599498
600157
2 800
599498
2 600
600156
2 400
599498

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer