Olle Baertling färgserigrafi

163894

BAERTLING, Olle (1911-1981): Ur "Angles of Baertling, signerad, daterad och numrerad Baertling,1950-68, 193/300, färgserigrafi, 17x26 cm

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (13 bud)
599498
600157
2 800
599498
2 600
600156
2 400
599498

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.