Olle Baertling

163893

BAERTLING, Olle (1911-1981): Ur "Angles of Baertling", signerad, daterad och numrerad Baertling 1962-68 287/300, 35x17 cm

Olle Baertling

Budhistorik (24 bud)
599566
7 800
600229
7 600
599566
6 400
599626
6 200
599566
5 800

Slutpris SEK:
7 800
709 EUR, 819 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.