Olle Baertling färgserigrafi

163885

BAERTLING, Olle (1911-1981): Ur "Angles of Baertling", signerad, daterad och numrerad Baertling 1952-68, 295/300, blad 9 ur sviten, färgserigrafi, 39x19 cm

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (20 bud)
600325
4 600
600324
4 400
600323
4 200
599646
600322
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.