Madeleine Pyk olja

163879

PYK, Madeleine (född 1934): Ateljén, signerad M. Pyk, olja på duk, 30x25 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk olja

Budhistorik (16 bud)
599652
11 000
600223
10 500
599652
10 000
600214
9 800
599652
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 000 EUR, 1 155 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.