Madeleine Pyk olja

163878

PYK, Madeleine (född 1934): Diana, signerad M. Pyk, olja på duk, 30x25 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk olja
Budhistorik (23 bud)
600201
6 800
600216
6 800
600201
6 600
600215
6 400
600201
6 200

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.