Lennart Jirlow, färglitografi

163784

JIRLOW, Lennart (född 1936): Vännerna kring trädgårdsbordet, signerad L Jirlow, EA, färglitografi, 46x64

Lennart Jirlow, färglitografi

Budhistorik (25 bud)
592782
7 400
592780
7 200
592778
7 000
592767
6 800
592763
6 600

Slutpris SEK:
7 400
723 EUR, 846 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.