Lennart Jirlow, färglitografi

163784

JIRLOW, Lennart (född 1936): Vännerna kring trädgårdsbordet, signerad L Jirlow, EA, färglitografi, 46x64

Lennart Jirlow, färglitografi

Budhistorik (25 bud)
592782
7 400
592780
7 200
592778
7 000
592767
6 800
592763
6 600

Slutpris SEK:
7 400
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer