Lennart Jirlow färglitografi

163782

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Trädgårdsmästaren", signerad L. Jirlow, H.C., färglitografi, 61x46 cm, Mourlot

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (7 bud)
589413
2 800
589002
2 600
589412
2 600
589002
2 400
587349
1 900

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.